do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach truskawek Mesnali

  • Miasto lub region: Mesnali
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 01:25

Wakacyjna oferta pracy w Norwegii dla par, grup i studentów bez znajomości języka norweskiego w mieście Mesnali. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek od zaraz na okres do 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Mesnali
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zbiorach truskawek uprawianych na polach uprawnych i tunelowych. Należy pamiętać o segregowaniu owoców oraz układaniu w skrzynkach.

Wymagania:
– przyjazd samochodem jest wymagany
– osoby z doświadczeniem przy zbiorach truskawek są mile widziane
– zależy nam na kandydatach bez problemów fizycznych gdyż jest to ciężka praca fizyczna
– brak nałogów
– zabranie ze sobą nieprzemakalnej odzieży
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii

Oferujemy:
– zatrudnienie na 6-8 tygodni
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– darmowe miejsce do zamieszkania w domkach letniskowych
– wynagrodzenie zależne od indywidualnego zbioru około 26 NOK za kg
– oferujemy 5 wolnych stanowisk
– pracę wakacyjną
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– ubezpieczenie NNW w cenie 60 NOK

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie w formie CV na maila: scandiworkers@email.com z tematem zbiory truskawek, Mesnali 07/15.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-od-zaraz-zbiory-truskawek-dla-studentow-lipiec-2015-mesnali/

ID ogłoszenia: 295595bec4a027f

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach truskawek Mesnali”

  1. Pilnie szukam pracy na 15 lipca 2015 @ 11:02

    Szukam pracy na 2 m-c. Moj tel.+ 48 572645784
    e-maila : magdazajac3@wp.pl

  2. Chetny do pracy na 5 sierpnia 2015 @ 13:37

    Szukam pracy chetny do pracy mlody zwinny silny

  3. Kinga 20 lat na 7 sierpnia 2015 @ 15:02

    Witam , chciałabym się podjąć tej pracy .Mam doświadczenie przy zbiorach truskawek w Norwegii . Prosze o kontakt , Pozdrawiam