175 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii operator wózka widłowego od zaraz na magazynie Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 maja 2019 02:28

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na magazynie bez znajomości języka. Oferta dla operatorów wózków widłowych w Stavanger. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie firmy logistycznej, jako operator wózka widłowego;
  • obsługiwanie wózków, skanerów oraz komputerów;
  • obowiązkiem pracownika będzie rozładowywanie dostaw, transport towarów w obrębie magazynu, a także załadowywanie i rozładowywanie;
  • dbanie o czystość na magazynie oraz ciągła współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy;
  • sumienne i zaangażowanie wypełnianie swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pomoc przy formalnościach;
  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-jako-operator-wozka-widlowego-na-magazynie-z-j-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 7455cdd65bfa2d28

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Norwegii operator wózka widłowego od zaraz na magazynie Stavanger”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany.
    Proszę o kontakt