168,40 NOK na godz.

Bez języka oferta pracy w Norwegii produkcja kanapek od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 21:27

Fabryka z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek i wrapów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prostych prac produkcyjnych;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników, składanie kanapek, obsługa urządzeń, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz kontrolowanie jakości i pakowanie.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedziane wypełnianie zadań;
  • bez języka norweskiego, ale z podstawowym j. angielskim;
  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV Ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 367618ac3e9a211a