6000-8000 PLN/mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek 2022 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2022 13:53

Farma z Lillehammer potrzebuje od lipca 2022 Polaków do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 6000 – 8000 PLN na mc.

Start: od lipca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • zatrudnienie od początku lipca 2022, które trwało będzie około 4 tygodnie (jest możliwość wyjazdu wcześniej oraz pozostania dłużej po sezonie).

Wymagania:

  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach rolniczych;
  • wymagany polski paszport.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dzień;
  • wykonywanie zadań przez 6 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

504 961 856

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-lipiec-2022-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 468629f1b452a50f