169 NOK/h brutto

Bez języka ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przeprowadzki Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2018 21:07

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach. Zatrudnienie na terenie Tønsberg, bez znajomości języka norweskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: 169 NOK/h.

Stanowisko: pomocnik przy przeprowadzkach.

Zakres obowiązków:

  • demontaż mebli, zabezpieczanie ich przed transportem;
  • przenoszenie do samochodu i przewóz do innego miejsca;
  • wnoszenie mebli do domu lub mieszkania, rozpakowywanie i ustawianie zgodnie z zaleceniami klienta.

Oczekiwania:

  • sprawność i siła fizyczna;
  • mile widziane prawo jazdy kat.C;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • kultura osobista i przyjazne nastawienie;
  • umiejętność działania w zespole;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • uniform służbowy;
  • przeszkolenie i wsparcie polskiego opiekuna;
  • dostęp do norweskich zasiłków;
  • umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc w organizacji płatnego zakwaterowania.

Dla kandydatów:
CV, opis doświadczenia i swoich umiejętności prosimy wysyłać pod adres:

michal.korzybski@onet.pl

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia

Michał Korzybski

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 315bce0ba746891

4 komentarze na “Bez języka ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przeprowadzki Tønsberg”

  1. Witam szukam pracy na stałe zagranicą na system 5na2 6na 2 bez znajomości języka

  2. 730740040 pracowałem na magazynie Noe mam prawa jazdy

  3. dyskopleks1@wp.pl na 26 października 2018 @ 14:18

    Jestem zainteresowany ofertą oraz wyjazdem na dłuższy okres czasu… Mam duże doświadczenie przy przeprowadzkah… Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  4. Proszę o kontakt nr tel. 501415307 lub +4744745753