171 NOK/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii na lotnisku sprzątanie samolotów Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 04:15

Lotnisko z Oslo aktualnie poszukuje osoby do sprzątania samolotów. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu zapewnione jest zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy i możliwość udziału w tanim kursie języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Oslo, Norwegia
Zarobki: 171 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na porządkowaniu pokładów samolotów
  • pracownik odkurza wnętrza, wynosi odpady, sprząta toalety i porządkuje miejsca siedzące

Oczekiwania:

  • punktualność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość, zwinność
  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy po godzinach
  • wysoka sprawność fizyczna
  • autodyscyplina
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • udział w tanim kursie języka norweskiego
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „pracownik sprzatajacy”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-samolotow-bez-znajomosci-jezyka-na-lotnisku-oslo/

ID ogłoszenia: 76557d8a9fb56b13

Linki sponsorowane

23 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii na lotnisku sprzątanie samolotów Oslo”

  1. Jestem zainteresowana praca na lotnisku sprzątanie samolotów. Sprzątam w Norge mam doświadczenie. Mój tel.40574046 Danuta.

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą.
    Tel. 795-431-271

  3. Witam jestem zainteresowany pracą.

  4. Dzien dobry. Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Mam doswiadczenie przy sprzataniu w Norwegii,w Oslo. Katarzyna.

  5. Wiatm. Jestem zainteresowana panstwa oferta pracy. Mam doswiadczenie w pracy w Oslo.

  6. Pracownik sprzatający na 19 września 2016 @ 19:03

    Witam. Jestem zainteresowana pracą w Norwegii. Pozdrawiam

  7. Witam jestem młodą pełną energi osobą, jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
    Pozdrawiam

  8. Jestem zainteresowany ofertą 570 859 449

  9. Hei!
    Jeg ønsker å jobbe som vaskeriservice .Jeg kan start snart så mulig.
    Her er nummeret mitt 93971790

  10. Jestem zainteresowana tą ofertą. Tel. 40598717

  11. Witam jestem zainteresowana oferta 96664294

  12. Dzien dobry nazywam sie Luiza
    Jestem zajnteresowana wasza oferta pracy
    Jestem osoba sumienna i punktualna szybko odnajduje sie w nowym otoczeniu
    tel 96664294

  13. Hi.Am interesting for ofert job for clean aeroplan.I hav expirence .Am from Oslo.My number phon 93949834

  14. Witam. Jestem zainteresowana ofertą Tele. 516-754-725. Pozdrawiam

  15. majamarcinkowska na 18 października 2016 @ 20:21

    Witam, jestem zainteresowana ofertą, sprzątałam w firmie Sodexo
    Jestem osobą sumienną oraz dobrze zorganizowaną.
    Tel: 939 80 909
    Pozdrawiam

  16. Jestem zainteresowana,mam doswiadczenie w sprzataniu.Pozdrawiam

  17. Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt tel +48 504320489

  18. Dzień dobry, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy. Proszę o info zwrotne

  19. Witam jestem zainteresowany oferta prcy prosze o kontakt. kamil.pliszak@onet.eu, 96717993

  20. 578598910

  21. Witam jestem zainteresowany pracą sprzątacza samolotów obecnie przebywam w Angli mam osmioletni staż w UK
    Mój numer +447465785193

  22. Witam!!
    jestem powaznie zainteresowana ta oferta pracy przy sprzataniu ,mam doswiadczenie ,znam j.angielski
    Obecnie przebywam w Asker
    +48 692990199