175 NOK brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z art. spożywczymi Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:10

Opcja zatrudnienia na magazynie z żywnością w Oslo. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oferuje odpłatne zamieszkanie, zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 175 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień dla klientów
  • układanie towarów na paletach i transport ich na rampę załadowczą
  • pomoc w załadunku towarów
  • obsługa dostaw
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pomoc rezydenta polskojęzycznego
  • pracę od zaraz
  • gruntowne szkolenie wprowadzające z zakresu zasad BHP oraz obsługi specjalistycznego oprogramowania magazynowego
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny od osoby to 4500 NOK
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • dostęp doświadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza:

Z oznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 8858bb423e09f88

6 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z art. spożywczymi Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy .
    Proszę o kontakt .

  2. KrzysztofHoras na 17 marca 2017 @ 20:05

    Dzień Dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 23 lata. Znam język angielski w stopniu dobrym proszę o kontakt 731000763. Jestem na miejscu w Oslo.

  3. Lemierz Piotr na 27 marca 2017 @ 21:41

    Witam jestem zainteresowany ofertą
    405 79 613

  4. Jacek Kabaciński na 28 marca 2017 @ 17:46

    Dzień dobry, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam rodzinę w Oslo , jestem dostępny od zaraz, mam 22 lata. Proszę o kontakt 514-791-659

    Pozdrawiam
    Jacek Kabaciński

  5. Adrian Wrzesiński na 4 kwietnia 2017 @ 18:11

    Witam serdecznie.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam 30lat.Znam język angielski w stopniu dobrym.Mój numer 538445287.Pozdrawiam.

  6. Witam serdecznie, mam doświadczenie na magazynie kaufland od 2 lat, chętnie podejmie pracę w Norwegii. Proszę o kontakt
    +48789155360. Czekam na odpowiedź! Pozdrawiam.