167 NOK brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie kosmetyków Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:24

Pilnie dam pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w zestawy promocyjne na magazynie z Bergen. Zatrudnienie na ok. 2 miesiące z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wakaty: 2
Czas trwania umowy: od listopada 2016 na około 2 miesiące
Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za ręczne rozpakowywanie kosmetyków, np: perfum, dezodorantów, kremów, żeli a następnie ich ponowne skompletowanie i zapakowanie w zestawy promocyjne
  • do zadań należeć będzie również foliowanie i etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego u jeden osoby w zespole

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną następująco: “nw/070/16” z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy przesłać na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 568580fc199e6959

8 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie kosmetyków Bergen”

  1. joanna.garg12345 na 26 października 2016 @ 10:59

    Jestem zainteresowana tą ofertą. Mieszkam w Bergen. Tel: 00 48 884940708

  2. Jestem zainteresowana. Jestem Bergen. Mieszkam na ytre arna. Mój nr. +48 791 404 135

  3. MAJA SPYCHAŁA na 3 listopada 2016 @ 22:03

    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    mieszkam w Kristianstand. Pracę moge
    podjąć od zaraz i jestem dyspozycyjna .

  4. Jestem zainteresowany ofertą prosze o o kontakt email. pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz.
    Mój nr tel. 533 690 964

  6. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą prtacy.
    Mam 39 lat średnie wykształcenie.
    Num telef 725491410.

  7. Jestem zainteresowany praca i gotowy w kazdej chwili pracowalem w roznych brazach jestem sumienny udczciwy pracowity dynamiczny obecnie ucze sie jezyka posiadam tez kilka kursow np kurs na wozek jezdniowy . Pozdrawiam

  8. Witam serdecznie. Mieszkam w Bergen, jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Mój numer tel.: 46357327. Pozdrawiam Emilia R.