180 NOK/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zraz Oslo przygotowywanie aut do sprzedaży

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:21

Oferujemy możliwość zatrudnienia w salonie samochodowym z Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego. Opcja fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 180 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu aut do sprzedaży
  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie, czyszczenie, mycie, renowacja oraz konserwacja pojazdów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wymianą kół i opon

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 2 lub 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziane wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę na norweskich warunkach
  • możliwe dodatki urlopowe i wakacyjne
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz NNW
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość zwrotu kosztów dojazdów
  • pracę na 3 miesiące z szansą na przedłużenie
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi oraz dopiskiem “AD/N/09.17” za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 3415ac8edeb5a78b

7 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zraz Oslo przygotowywanie aut do sprzedaży”

  1. Przygotowanie aut do sprzedaży na 12 kwietnia 2018 @ 14:16

    Jestem zainteresowany

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt tel 40567324

  3. Michał Sokołowski na 24 kwietnia 2018 @ 11:42

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowana na 31 maja 2018 @ 22:47

    Jestem zainteresowana .

  5. witam jestem mechanikiem z doswiadczeniem 10 lat w zawodzie szukam pracy w norwegii z kolega na stałe

  6. Patryk27 na 3 lipca 2018 @ 17:31

    Witam , jestem zainteresowany ogłoszeniem , roczne doświadczenie w firmie samochodowej , wulkanizacja , myjnia , serwis techniczny , dobry angielski , znajomość motoryzacji