170 NOK brutto na godz.

Bez języka praca Norwegia dla kierowcy kat.B dostawca zakupów od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:52

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii jako kierowca kat. B. Zatrudnienie dla dostawcy zakupów bez znajomości języka w Bergen. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 170 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca, jako kierowca – dostawca zakupów w delikatesach internetowych;
  • obowiązkiem pracownika będzie: rozładowywanie i załadowywanie zamówień, wnoszenie produktów za tzw. próg, ale też ewentualnie do innego pomieszczenia lub kuchni za dopłatą;
  • wykonywanie zadań zgodnie z grafikiem.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B o d przynajmniej dwóch lat;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • wiek przynajmniej 20 lat;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • premie i bonusy;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w zorganizowania zakwaterowania na miejscu.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 6725ca2137cc12de

9 komentarzy na “Bez języka praca Norwegia dla kierowcy kat.B dostawca zakupów od zaraz Bergen”

  1. Praca kierowca kat. B na 2 kwietnia 2019 @ 19:55

    Jest aktualne?

  2. WITAM CZY MOZNA COS WIECEJ O TEJ PRACY NAS MÓJ ADRES EMAIL?? OBECNIE MIESZKAM W NORWEGI NA PÓŁNOCY ALE BYM CHCIAŁ CZEGOS SPRÓBOWAC NA POŁUDNIU

  3. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Link nie działa. Prosze o kontakt na mój adres email.
    Pozdrawiam

  4. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt pod nr telefonu: 530 362 946 lub poprzez maila.

  5. witam, czy ogłoszenie jest aktualne? jestem zainteresowany stanowiskiem, pozdrawiam

  6. Praca przy mrożonkach na 29 maja 2019 @ 19:06

    Dzień dobry jestem gotowy zacząć pracę od zaraz czekam na odpowiedź.

    • Jako dostawca zakupów od zaraz Bergen na 29 maja 2019 @ 19:07

  7. Jestem zainteresowany pracą jako dostawca.
    W razie wolnego etatu proszę o kontakt…

    Pozdrawiam.

  8. Witam. Jestem zainteresowany pracą na tym stanowisku. Bardzo proszę kontakt
    krystian12_98@o2.pl