156 NOK za godz. brutto

Bez języka praca Norwegia na magazynie od zaraz zbieranie zamówień Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2015 16:34

Poszukujemy od zaraz 2 pracowników magazynowych do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Oferta z Fredrikstad na magazynie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zadania te odbywają się w hurtowni spożywczej.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 156 NOK za godz. brutto
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie towarów na półkach magazynowych
– obsługiwanie wózka EPT
– paletowanie towaru
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– zmysł organizacyjny
– szybkość zapamiętywania
– doświadczenie na magazynie przy zbieraniu zamówień
– biega znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
– kandydaci bez nałogów
– poszukujemy osób uczciwych, rzetelnie wykonujących swoje zadania
– posiadanie dokumentu potwierdzającego, że osoba jest niekarana
– siła fizyczna
– możliwość dźwigania rzeczy do 25 kg
– przyjazd do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wprowadzenie w system działania firmy
– świadczenia socjalne
– tłumaczenia dokumentów (około 300 NOK potrącone w wynagrodzenia) oraz inną pomoc przy wypełnianiu formalności
– dobre warunki pracownicze
– najlepszym oferujemy możliwość przedłużenia umowy
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: Lagerarbeid@fastservice.com w tytule należy wpisać: lagermedarbeider 16/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-bez-znajomosci-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 34854edfcd3bcd86

1 odpowiedź na “Bez języka praca Norwegia na magazynie od zaraz zbieranie zamówień Fredrikstad”

  1. Artur Ćwiek na 5 marca 2015 @ 16:27

    Witam.Artur Ćwiek 25-letni student. Jestem zainteresowany pracą, Mam doświadczenie jeśli chodzi o pracę za granicą. Pracowałem w Holandii i Francji, Potrafię porozumiewać się po angielsku. Można się ze mną skontaktować pod tym nuerem=>607 971150.