do ustalenia

Bez języka praca Norwegia w Fredrikstad przy sprzątaniu domów od zaraz

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:24

Firma sprzątająca z Fredrikstad szuka od zaraz kobiet – sprzątaczek do pracy w Norwegii. Ogłoszenie przy sprzątaniu mieszkań i domów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– samodzielny dojazd do klientów
– zadania polegają na dokładnym wyczyszczeniu pomieszczeń w domach i mieszkaniach prywatnych
– praca wykonywana jest w grupach 2-3 osobowych (w późniejszym okresie praca indywidualna)

Wymagania:
– dokładne sprzątanie zlecanych pomieszczeń
– godne reprezentowanie firmy
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– szybkość wykonywania zadań
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym będzie atutem
– zależy nam na uczciwych osobach

Oferujemy:
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– oferujemy pracę w polskiej firmie na norweskim terenie
– w pierwszych dniach wprowadzamy w system działania firmy
– pomagamy przy szukania jak najtańszego zakwaterowania
– pomagamy przy formalnościach
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pracę w grupach do 3 osób
– po pewnym czasie możliwość przejścia na indywidualne zlecenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem całej osoby na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 786559c3a727033d

1 odpowiedź na “Bez języka praca Norwegia w Fredrikstad przy sprzątaniu domów od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy pracowałam w norwegiii przy sprzątaniu domków i w firli mie przy sprzątaniu przedszkoli biur i klatek schodowych jezeli byliby panstwo zainteresowani prosz o odpowiedz na meila ballegro@onet.eu pozdrawiam