do ustalenia

Bez języka praca Norwegia w Oslo na magazynie zbieranie zamówień od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2015 00:49

Od zaraz zatrudnimy magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Oferta z Oslo na magazynie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zadania polegają na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki
– pracownik porządkuje półki magazynowe
– przyjmuje dostawy i prowadzi ich rozładunek
– współpracowanie z kurierami
– itp.

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy w różnych godzinach (system zmianowy)
– samodzielne wykonywanie zadań
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– pracownicy powinni być dobrze zorganizowani
– szybkość uczenia się
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– kandydaci powinni bezproblemowo obsługiwać komputer i Internet
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia tego okresu
– wsparcie w pierwszych dniach
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– możliwość zorganizowania przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po angielsku) na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia spożywcza – magazyn 10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-oslo-na-magazynie-hurtowni-spoz-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 644561eca9b7a42c