do ustalenia

Bez języka praca Norwegia w Oslo na magazynie zbieranie zamówień od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2015 00:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz zatrudnimy magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Oferta z Oslo na magazynie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- zadania polegają na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki
- pracownik porządkuje półki magazynowe
- przyjmuje dostawy i prowadzi ich rozładunek
- współpracowanie z kurierami
- itp.

Wymagania:
- zdolność podjęcia pracy w różnych godzinach (system zmianowy)
- samodzielne wykonywanie zadań
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- pracownicy powinni być dobrze zorganizowani
- szybkość uczenia się
- doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
- kandydaci powinni bezproblemowo obsługiwać komputer i Internet
- radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
- norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy
- dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia tego okresu
- wsparcie w pierwszych dniach
- pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
- pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania
- możliwość zorganizowania przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po angielsku) na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia spożywcza – magazyn 10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-oslo-na-magazynie-hurtowni-spoz-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 644561eca9b7a42c