do ustalenia

Bez języka praca w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:50

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pracownika ogólnobudowlanego przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego. Najchętniej przyjmujemy osoby młode.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca dobywa się na budowie i polega na wykonywaniu wszystkich niezbędnych czynności wykończeniowych takich jak na przykład malowanie, montowanie regipsów, tynkowanie, szlifowanie itp.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– praca skierowana jest do osób młodych w wieku 22-23
– doświadczenie przy pracy budowlanej
– radzenie sobie ze stresem
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dokładność
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– dopasowanie grafiku do planu dnia
– szybkie reagowanie
– chęć pracy w grupie
– podstawy języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– przejrzyste warunki pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w młodym zespole
– niezbędne narzędzia potrzebne do danej pracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wysłać CV + zdjęcie na maila: tharpust@poczta.onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pracownik-ogolnobudowlany-przy-wykonczeniach-norwegia-praca-w-oslo/

ID ogłoszenia: 97655bab3975ca2d

2 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach Oslo”

  1. witam pracuje razem z tata w norwegi w tej chwili robimy dach u hindusa,wczesniej kladlismy plytki i robilismy remat calego domu.jestesmy swoim autem i mamy troche narzedzi.poszukujemy stalej stabilnej pracy. Jesli pana to interesuje to prosze o kontakt pozdrawiam 🙂

  2. Dawid kolakowski na 23 lutego 2017 @ 19:22

    793153439 prosze o kontakt w sprawie ogloszenia