156,80 NOK za godz. brutto

Bez języka praca w Norwegii na magazynie pakowanie zamówień Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2015 14:52

Magazyn z Fredrikstad szuka od zaraz 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 156,80 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz (lipiec)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– praca na magazynie z odzieżą
– pakowanie produktów
– zbieranie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– obsługiwanie sklepu internetowego (odbieranie zamówień)

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego również w piśmie
– umiejętne korzystanie z komputera, stron internetowych
– roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera jest konieczne
– możliwość pracy również na zmiany nocne
– przyjazd samochodem będzie atutem
– bez problemów zdrowotnych
– otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– wyrobienie nadgodzin jest płatne dodatkowo
– oferujemy płatne lokum na czas trwania umowy
– pomoc w sprawach formalnych
– wsparcie koordynatora zmiany
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://bit.ly/19WiKsj z zaznaczeniem opcji: Pakowanie zamówień Fredrikstad.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-na-magazynie-z-odzieza-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 873558beaf43ba80

3 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii na magazynie pakowanie zamówień Fredrikstad”

  1. Witam,
    Jest bardzo zainteresowany ta praca.Mozliwosc zaczecie od lipca Mozliwosc dojazdu wlasnym samochodem,Znajomosc jezyka ang w mowie i w pismie.Latwosc nawiazywania kontaktu.

  2. Witamserdecznie. Jesteśmy zainteresowani ofertą. Mamy po 20 i 26 lat i doświadczenie w różnych pracach sezonowych/dorywczych (malowanie, pomoc na budowie, zbieranie: truskawek, chmielu itp) znajomość języka jeden z nas biegle a drugi komunikatywnie.
    prosimy o kontakt : 512 659 365
    Dysponujemy samochodem, wytrwałością, i niezbędnym czasem do podjęcia wszelkich prac nie wymagających doświadczenia

  3. Mam własny samochód, jestem gotów dojechać na południe Norwegii od zaraz. Swobodnie porozumiewam się po angielsku w mowie i piśmie. Łatwo nawiązuje kontakty. Lubię pracować w późniejszej porze dnia, a praca w nocy nie stanowi dla mnie problemu. Potrafię obsługiwać komputer pod względem sprawdzania danych ze stron internetowych. Miałem już do czynienia z pracą magazynową.