do ustalenia

Bez języka praca w Norwegii od zaraz na budowie dla malarza Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2014 01:56

Od zaraz szukamy pracowników budowlanych z Bergen do pracy w Norwegii. Oferta w budownictwie dla malarza bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na 3-4 tygodnie.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Celem pracy malarza/tapeciarza jest pokrycie ścian różnego rodzaju farbami, tapetami, emulsjami. Zatrudniony musi przygotować sobie podłoże oczyszczając ściany z brudu.

Wymagania:
– posiadanie wprawy i zręczności
– umiejętność stosowania różnych technik naklejania
– chęć do pracy samodzielnej jak i w grupie
– posiadanie poczucia estetyki
– umiejętność dobierania odpowiednich kolorów
– gotowość do wyjazdu za granice od zaraz
– posiadanie numeru SOFI
– osoby zamieszkałe w Bergen

Oferujemy:
– zatrudnienie na 2-3 tygodnie
– zapewniamy niezbędny sprzęt
– pracę w międzynarodowym zespole
– dobre wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o aplikację za pośrednictwem strony: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/_bergen_norwegia,ogloszenie,20141007104702.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-malarza-bergen/

ID ogłoszenia: 19954419acc50a70

2 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii od zaraz na budowie dla malarza Bergen”

  1. witam ,bylbym powaznie zainteresowany oferta jesli jest aktualna,posiadam doswiadczenie checi do pracyprzebywam w norwegii mam wszystkie pozwolenia na prace meldunek itp.prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny 998-94-556

  2. Przyjmę pracę na 27 listopada 2014 @ 23:00

    Witam mam na imie Dawid mam 20 lat,przyjme prace przy wykonczeniach ,mieszkam na terenie Oslo mam 4 letnie doswiadczenie w wykonczeniach m.in malarz tynkarz,płytkarz wszystko zwiazane z wykonczeniami.Prosze o pilny kontakt ze mna w sprawie tej pracy.Pozdrawiam Dawid