163,20 NOK za godz. brutto

Bez języka praca w Norwegii przy pakowaniu sera Sandefjord od zaraz

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:34

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Sandefjord) dla Polaków przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Oferta aktualna od 24 sierpnia dla 4 osób.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Sandefjord
Wynagrodzenie: 163,20 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz (28.08.2015)
Liczba pracowników: 4
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/08

Zadania:
Jedynym zadaniem pracownika jest pakowanie serów według ustalonej wagi. Zadania wykonywane są przy taśmie.

Wymagania:
– sprawne dłonie, uważność, spostrzegawczość
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– angielski na poziomie komunikatywnym
– należy posiadać doświadczenie produkcyjne przy pakowaniu produktów spożywczych
– zaplanowanie wyjazdu na już

Oferujemy:
– możliwość skorzystania z naszego lokum (opłacane przez pracownika)
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– należności wypłacane są zawsze w terminie
– w razie potrzeby możliwość skorzystania z pomocy polskiego opiekuna
– rozpoczęcie pracy już od zaraz
– chętnym umożliwiamy wyrobienie nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: produksjonsarbeider/08

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-sandefjord/

ID ogłoszenia: 12755ce2b9162645

4 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii przy pakowaniu sera Sandefjord od zaraz”

  1. Paweł sudoł na 15 sierpnia 2015 @ 09:55

    witam . Jestem Paweł mam 24 lata. Posiadam doswiadczenie pracy zagranica we Francji na produkcji . Jestem zaintersowany pracą . moj nr tel 668 944 409

  2. Witam jestem zainteresowany ta praca mam pytanie ileosob jest potrzebne moj nr tel 517734359

  3. rshad hindi na 22 sierpnia 2015 @ 18:44

    Witam, jestem zainteresowany panstwa oferta pracy, moj numer kontaktowy 603928522

  4. Witam. Jestem zainteresowany tym czy da się tam popracować i coś zarobić. Z mojej strony oferuje różne doświadczenia i uprawnienia. Pozdrawiam