165,60 NOK brutto/h

Praca w Norwegii z językiem angielskim od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 17:10

Możliwość podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego. Oferta ze znajomością języka angielskiego w Bergen. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie toalet, holi oraz marketów, ale bez części kinowej i butików.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • wydajna i bezproblemowa praca w zespole;
  • otwarte i przyjazne nastawienie;
  • dokładne wykonywanie swoich obowiązków;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest minimum podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3900 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne warunki finansowe, a także premie;
  • umowę na 6 miesięcy, a dla najlepszych stałą umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę z ubezpieczeniem.

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać na adres:

soknadansatte@fast-email.com z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-centrum-handlowego-bergen-czerwiec-2019/

ID ogłoszenia: 1995d0258c06688d

4 komentarze na “Praca w Norwegii z językiem angielskim od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego Bergen”

  1. Witam! Jestem zainteresowany Państwa oferta bardzo proszę o kontakt

  2. Witam, jestem zainteresowany wraz z moim 5-osobowym zespołem. Proszę o kontakt

  3. Zainteresowana na 25 czerwca 2019 @ 13:20

    Jestem zainteresowana praca
    Iwetta Kruczkowska

  4. Jestem zainteresowana tą ofertą proszę o kontakt.Bardzo mi zalezy