169 NOK na godz.

Praca w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz z j. angielskim Askim 2021

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie 2021 w Askim z językiem angielskim przy sprzątaniu po remontach. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: 169 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem będzie sprzątanie budynków przemysłowych oraz mieszkalnych po wykończeniach oraz remontach;
  • pracownik będzie usuwał kurz i zabrudzenia budowlane oraz pozbywał się kamienia z armatury, mył lustra, podłogi i okna;
  • zadaniem pracownika jest przygotowanie domu, mieszkania lub biura do wprowadzenia się;
  • pracownik nie będzie musiał wynosić gruzu (chyba że za dodatkową opłatą).

Wymagania:

  • samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bez języka norweskiego, ale z językiem angielskim, który umożliwi swobodną komunikację;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracodawca zapewnia chemię oraz sprzęt do sprzątania;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz urlopem;
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod adresem e-mail: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-z-jezykiem-angielskim-askim-2021/

ID ogłoszenia: 5196011984de365a