od 185 NOK brutto/h

Bez języka sezonowa praca Norwegia dla par w rolnictwie od zaraz Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2023 22:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Moss bez znajomości języka również dla par. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy w rolnictwie.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: od 185 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6, a z tego dwie osoby mogą liczyć na pracę całoroczną.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym;
  • zadaniem będzie sadzenie, pielenie oraz zbieranie owoców i warzyw;
  • obsługiwanie różnych urządzeń i sprzętów rolniczych;
  • zajmowanie się trzodą chlewną;
  • wykonywanie innych prac zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. T oraz doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych.

Oferujemy:

  • norweską umowę sezonową;
  • zatrudnienie na sezon 2023;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023 z zaznaczeniem opcji: „Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-w-rolnictwie-2023-moss/

ID ogłoszenia: 4864079bcc32273