do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca Norwegia przy choinkach od zaraz leśnictwo Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 listopada 2022 20:39

Na plantacji przy choinkach potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie leśnictwie na terenie Trondheim bez języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ścinanie drzewek choinkowych, a także ich pakowanie i załadunek;
  • pracownik będzie przewoził drzewka;
  • wykonywanie prac porządkowych po 22 grudnia.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziany status studenta;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pełna samodzielność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę do Świąt Bożego Narodzenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Ogłoszenie jest skierowane do osób, które już są w Norwegii.

Zgłoszenia z informacją o sobie, znajomością języka i doświadczeniem można wysyłać na adres e-mail: norwayexpress@workmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-choinkach-w-lesnictwie-trondheim/

ID ogłoszenia: 53563863fc473a1a