130 NOK brutto/h

Bez języka sezonowa praca Norwegia przy zbiorach sałaty od zaraz Frosta 2021

  • Miasto lub region: Frosta
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2021 21:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach sałaty lodowej. Zatrudnienie we Frosta dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Frosta.

Wynagrodzenie: 130 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem oraz pakowaniem sałaty lodowej w kartonowe skrzynki;
  • możliwe będzie również wykonywanie innych prac sezonowych.

Wymagania:

  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • odpowiedzialność;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • od 150 do 192 godzin pracy w miesiącu;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 100 NOK na dzień;
  • ubezpieczenie;
  • pracę w oparciu o umowę z właścicielem.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 796 911 003

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-przy-zbiorze-salaty-lodowej-bez-jezyka-2021-frosta/

ID ogłoszenia: 26161267c8eec2b6