od 150 NOK brutto/h

Bez języka sezonowa praca Norwegia przy zbiorach szparagów 2023 Hoppestad

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 23:15

Od marca/kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w Hoppestad bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 150 NOK brutto na godz.

Start: od marca/kwietnia 2023.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • przeważnie praca na polu – zadaniem będzie zbieranie szparagów przez 8 – 10 tygodni, a potem możliwe są zbiory innych warzyw.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnień;
  • dostępność od marca/kwietnia 2023 na 8 – 10 tygodni;
  • chęć podjęcia pracy w wymiarze około 200 godz. na mc.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-szparagow-2023-sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-od-kwietnia-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 29563d54f7e00c9d