od 110 NOK na godz.

Bez języka sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach borówki na wakacje 2020 Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2020 18:06

Przy zbiorach borówki amerykańskiej możliwość podjęcia zatrudnienia w Jessheim bez języka. Aktualna na wakacje 2020 sezonowa praca w Norwegii. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 110 NOK na godz.

Start: wakacje 2020.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe na plantacji, które polega na ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w sezonie wakacyjnym 2020;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie posiadanie statusu ucznia albo studenta;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które wypracują normy godzinowe;
  • zatrudnienie przez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe.