od 140 NOK brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Norwegii zbiory warzyw kwiecień 2023 Lier

  • Miasto lub region: Lier
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2023 23:23

Od kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w Lier bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lier.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnorodnych zadań na farmie;
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem i zbieraniem kapusty pekińskiej oraz kalafiora;
  • pielenie warzyw;
  • wykonywanie prac konserwacyjnych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka norweskiego, ale z językiem angielskim w mowie na poziomie B1 i w piśmie na poziomie A2;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • punktualność;
  • doskonała organizacja;
  • zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu;
  • elastyczność;
  • szybkie tempo pracy, przeważnie w sezonie;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na terenie gospodarstwa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

z podaniem tytułu: Norwegia – PRACOWNIK SEZONOWY W OGRODNICTWIE – zbiór warzyw

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-2023-zbiory-warzyw-bez-jezyka-norweskiego-od-kwietnia-lier/

ID ogłoszenia: 8536418cc39add82