do ustalenia

Bez znajomość języka oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2015 02:32

Od zaraz dam pracę dla sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii, Oslo przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie od maja 2015

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (maj)

Zadania:
Specyfikacja pracy uzależniona jest od zlecenia. Pracownik może wykonywać takie czynności jak:
– czyszczenie dywanów
– mycie naczyń
– odkurzanie
– prasowanie
– zajmowanie się praniem
– itp.

Wymagania:
– szybkość, elastyczność, zaradność
-doskonalenie swoich umiejętności
– sprawne sprzątanie
– umiejętność stosowania środków chemicznych do konkretnych plam i tkanin
– wyjazd do Norwegii na stałe
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zdyscyplinowanie
– kultura osobista
– dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– samodzielność wykonywania pracy
– strój roboczy i środki czyszczące
– początkowo pracę w parze (tydzień)
– pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy o przesłanie CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Od maja sprzątanie domów i mieszkań, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-nowegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 6455542bcbe61d81

6 komentarzy na “Bez znajomość języka oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań w Oslo”

  1. Witam , Jestem zainteresowana podaną ofertą pracy. Mam 20 lat , jestem osobą uczciwą ,pracowitą ,wypełniającą zlecone mu zadania.
    Chętnie podejmę to prace .

    Pozdrawiam .

  2. Witam . Jestem zainteresowana pracą w Norwegi. Jestem uczciwa , pracowita , bez nałogów . Mam 54 lata . Pozdrawiam

  3. Czeslawa na 28 maja 2015 @ 16:28

    Dzien dobry! Jestem bardzo zaintresowana ta oferta pracy.Mam doświadczenie w sprzątaniu,jestem pracowita,uczciwa,bez nalogow.Mam 56 lat-dużo energii i chec do pracy.Prosze o odpowiedz.

  4. witam,,jestem zainteresowana prace w Norwegi,Mam doswiadczenie w sprzataniu,mam 43l,prosze o odpowiedz 729 537 752,pozdrawiam

  5. PRACA W NORWEGII OSLO na 10 czerwca 2015 @ 21:14

    witam mam na imie Irena. mam 54 lat.Pracowalam w oslo sprzatalam mieszkania i domy.znam Oslo i okolice.jestem zainteresowana prosze o kontakt 509927556

  6. jestem osoba uczciwa pracowita.moi pracodawcy byli ze mnie bardzo zadowolenisprzatalam bardzo dokladnie.polecali mnie swoim znajomym.