26 500 NOK na mc

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Norwegii naprawa palet od zaraz Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2023 22:16

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie w Ålesund bez znajomości języka przy naprawie palet drewnianych. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 26 500 NOK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne naprawianie drewnianych palet;
  • samodzielne ocenianie stanu oraz składanie ich, naprawianie i malowanie;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi, elektronarzędzi oraz farb i pędzli;
  • sortowanie palet na klasy jakościowe.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • samodzielność;
  • punktualność;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • energiczność i sprawność manualna.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • szkolenie pracownicze;
  •  norweskie warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • dużą liczbę godzin;
    środki ochrony indywidualnej;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • stałe zatrudnienie;
  • wypłatę na czas;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-drewnianych-alesund/

ID ogłoszenia: 1156407a2a680f8a