152,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 19:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Bergen przy produkcji pizzy mrożonej z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji dań mrożonych – pizzy, zapiekanek oraz owoców morza itp.;
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie pizzy, czyli składników, smarowanie blatów sosem, układaniem składników, pakowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie na miejscu;
  • pracę także dla osób bez znajomości języka;
  • strój służbowy oraz niezbędne środki ostrożności, czyli fartuszki, rękawiczki, płyny odkażające itp.;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • szkolenie oraz zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-mrozonej-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 7405dac28e44d841

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Bergen”

  1. Witam . Jestem kucharzem z pasją i poszukuję pracy. Mam doświadczenie i certyfikaty oraz skończoną szkołę kucharz- garmażer. Obecnie skończyłem projekt i szukam pracy z zwkwaterowaniem . Możliwość zaczęcia od dziś lub od jutra. Mam numer ID norweski. Proszę o kontakt- 517 173 169 – Marek Przychodzen