160-180 NOK brutto/h

Od zaraz bez języka dam pracę w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków Bærum

  • Miasto lub region: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 15:15

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Bærum bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na produkcji kosmetyków;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji, wykonywanie prostych zadań przy taśmie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • samodyscyplina;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • próbną norweską umowę o pracę z opcją jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę na dłużej;
  • płatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pr/03/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-dla-par-baerum/

ID ogłoszenia: 4865e8db246cc24c

3 komentarze na “Od zaraz bez języka dam pracę w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków Bærum”

  1. Klaudia Andrzejewska na 19 kwietnia 2020 @ 11:03

    Witam, jestem ambitną osobą, która lubi nowe wyzwania, chętnie uczę się nowych umiejętności i podejmuję trudne obowiązki. Jestem osobą punktualną i sumienną. Proszę o kontakt, pozdrawiam Klaudia

  2. Witam jak wygląda praca i ile kosztuje zakwaterowanie plus chciałem zapytać jakie średnie zarobki są na miesiąc

  3. Witam chciałem zapytać o średnie zarobki na miesiąc i ile wynosi dzienne zakwaterowanie