164,60 NOK/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii dla par od zaraz na produkcji kanapek Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:57

Propozycja pracy w Norwegii dla Polaków na produkcji kanapek. Oferta z fabryki w Oslo dla par także bez znajomości języka. Zatrudnienie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 164,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji kanapek, wrapów oraz sandwiczy;
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników, obsługa miksera, wagi, blendera itp., a także porcjowanie składników i pakowanie gotowych już produktów;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest minimum podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • aktualne badania z Sanepidu;
  • bez uzależnień;
  • miele widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby;
  • bezpłatną pomoc przy procesie rekrutacyjnym;
  • norweską umowę na 3 miesiące próbne z opcją jej przedłużenia;
  • zatrudnienie dla par.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/05/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5155cd42d1a018a2