155 NOK brutto/godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na magazynie zabawek od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2019 01:42

Interesująca oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Stavanger możliwe od zaraz, zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie z zabawkami oraz artykułami dla dzieci;
  • obowiązki będą polegały na wspieraniu działań magazynu, czyli rozładowywanie, załadowywanie oraz kompletowanie zamówień;
  • inne zadania to, np. współpracowanie z innymi działami, wprowadzanie danych do komputera oraz dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • bez uzależnień;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • miele widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę na czas określony;
  • możliwość wrócenia do domu na święta;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zapewnione zakwaterowanie za 4000 NOK od osoby miesięcznie;
  • szkolenie pracownicze oraz wdrożenie w zasady BHP.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bez-jezyka-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 5655c5dbe872dd21

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na magazynie zabawek od zaraz Stavanger”

  1. Witam, byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem odnośnie pracy na magazynie w Stavanger możemy się umówić na rozmowę wstępną Pozdrawiam Danuta Haś

  2. Jestem zainteresowana pracą posiadam doświadczenie .posiadam zezwolenia na prace w Norwegii

  3. Jestem zainteresowana pracą posiadam doświadczenie .posiadam zezwolenia na prace w Norwegii jestem dyspozycyjna bez nałogów