162,85 NOK/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji spożywczej

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 19:56

Producent wędliny zatrudni pracowników produkcji bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na linii produkcyjnej przy kiełbasie. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej
Lokalizacja: Norwegia, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: 162,85 NOK/h brutto
Numer referencyjny: Mas/NOR/11.2014

Zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– produkcja kiełbasy
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– mieszanie składników według ustalonej receptury

Wymagania:
– od kandydata oczekujemy wykształcenia kierunkowego
– doświadczenie min. roczne na produkcji spożywczej
– wcześniejsze prace przy produkcji kiełbas
– znajomość zasad wędzenia
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– chęć do dalszej nauki

Oferujemy:
– zatrudnienie w renomowanej firmie
– legalną pracę na 3 miesiące
– dobre wynagrodzenie
– oferujemy zakwaterowanie w cenie 2500-3000 NOK za dwa tygodnie
– praca w godzinach od 8 do 16
– podpisanie umowy na pełny etat (37,5 godz. tygodniowo)
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– pomoc w pierwszych dniach
– możliwość konsultacji z polskimi opiekunami
– pomagamy podczas wypełniania formalności

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: air.lublin@adecco.pl w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/wedliniarz-praca-przy-produkcji-kielbas-id254037.html

ID ogłoszenia: 71454764a960ac81