156,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla par na magazynie żywności Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 22:19

Dla magazynierów oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez języka dla par na magazynie art. spożywczych z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 156,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa zamówień, czyli zbieranie towarów, zabezpieczanie ich oraz pakowanie;
  • dbanie o porządek na półkach, a także w dokumentacji;
  • rozładowywanie dostaw i kontrolowanie ich;
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • pracę również dla par;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zywnosci-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2375e57faa090a62