160-180 NOK/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla par na produkcji kosmetyków Baerum

  • Miasto lub region: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2019 21:15

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie dla par w Baerum także bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Baerum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przejściu szkolenia;
  • pakowanie gotowych już produktów, a także nadzorowanie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • brak uzależnień – zakaz palenia na zakładzie;
  • posiadanie prawa jazdy kart. B oraz własnego samochodu na wyjazd;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • najpierw zatrudnienie na okres próbny;
  • długotrwałe zatrudnienie;
  • benefity od pracodawcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pr/10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-baerum/

ID ogłoszenia: 885d8ced5fb5c1b