174 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób świątecznych Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 17:13

Możliwość podjęcia od zaraz tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Drammen na produkcji ozdób świątecznych z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji ozdób świątecznych, a zada niem będzie malowanie, ozdabianie oraz lakierowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także pakowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zręczność, zwinność oraz pracowitość;
  • chęć pracowania w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • przyjazny i zgrany zespół współpracowników;
  • dodatki oraz premie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny wymiar godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • umowę na czas określony – do Świąt Bożego Narodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-drammen/

ID ogłoszenia: 7505db54dd2c96ff

4 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób świątecznych Drammen”

  1. Witam,
    Czy oferta aktualna ? Proszę o kontakt na e-mail budzik.piotr@wp.pl

  2. Witam. Jestem zaintwraowana lecz e-mail nie działa. Proszę o kontakt. kamilamlynarczyk1701@gmail.com

  3. witam czy oferta jest aktualna dla 2 osób

  4. Czy oferta jest dalej aktualna? proszę o odp.na email andrzejtekila@interia.pl