164,60 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:36

Oferujemy możliwość zatrudnienia w przetwórni z Moss do podjęcia od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu warzyw. Norwegia praca dla osób bez znajomości języka norweskiego, wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Wakaty: 2

Wynagrodzenie: 164,60 NOK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się myciem, sortowaniem i pakowaniem świeżych warzyw
  • konieczne będzie również kompletowanie skrzynek z owocami na palety zgodnie z zamówieniem klientów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
  • mile widziana znajomość języka norweskiego, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka samodzielność
  • otwartość
  • zdolności adaptacyjne
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna z norweskim prawem pracy
  • zatrudnienie na okres próbny przez agencję pracy a później przejście na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

Przy aplikowaniu prosimy zaznaczyć:  „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-sortowaniu-warzyw-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 8057ce9c2a105d5

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw Moss”

  1. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz nawet ze zona. Teraz pracuje w Włoszech. Mój WhatsApp 00393667038985

  2. Witam.poszukuje pracy w Moss od zaraz.niestety nie znam języka angielskiego.mieszkam u znajomych blisko Moss
    Anna M

  3. Mieszkam w Moss mam doswidczenie w pakowaniu warzyw nie znam angielskiego norweski podstawy