162,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna 2020 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2020 21:00
  • Wygasa: 59 dni, 19 godzin

Restauracja hotelu 3* z Lillehammer potrzebuje osób także bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na wypełnianiu poleceń szefa kuchni albo bezpośredniego przełożonego;
  • obowiązkiem będzie praca na zmywaku, dbanie o porządek na stanowisku pracy, przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń kuchennych itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • samodzielność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju hotelowym;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • najpierw umowę na okres próbny, a potem dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość wykupienia płatnego wyżywienia w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/0002/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-lillehammer/

ID ogłoszenia: 3315e57ea244c04a