162,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna 2020 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2020 21:00

Restauracja hotelu 3* z Lillehammer potrzebuje osób także bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na wypełnianiu poleceń szefa kuchni albo bezpośredniego przełożonego;
  • obowiązkiem będzie praca na zmywaku, dbanie o porządek na stanowisku pracy, przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń kuchennych itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • samodzielność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju hotelowym;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • najpierw umowę na okres próbny, a potem dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość wykupienia płatnego wyżywienia w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/0002/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-lillehammer/

ID ogłoszenia: 3315e57ea244c04a

6 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna 2020 Lillehammer”

  1. Renata Piszczek na 22 kwietnia 2020 @ 10:58

    Dzien Dobry jestem zaineresowana panstwa ogłoszeniem,Pozdrawiam ,Renata

  2. Witam,
    Poszukuję pracy dla dwóch osób z doświadczeniem 20 lat.

  3. Aleksandra na 7 maja 2020 @ 17:44

    Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy posiadam doświadczenie. 😊

  4. Witam proszę o kontakt jestem zainteresowany podjęciem pracy tel 515625325

  5. Mam doświadczenia na podobnym stanowisku

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne. Znajomość j. Angielskiego Poziom FCE. Prawo jazdy. LAT42. Żadna pracami nie straszna:-) Pozdrawiam.