166-177 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 19:24

Zakład mięsny z Sarpsborg szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pakowaczy przy pakowaniu wędlin z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz. w zależności od znajomości języka, doświadczenia i posiadanych kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca produkcyjna;
  • do zadań będzie należało ręczne układanie krojonej wędliny na plastikowych tackach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługiwanie linii oraz maszyn, np. wagi.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zwinne i szybkie wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie znajomość zasad BHP oraz HACCP w pracy z żywnością;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz składkami;
  • wsparcie w relokacji;
  • pomoc administracyjną oraz kadrową, a także wsparcie w zorganizowaniu transportu do Norwegii;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • docelowo stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg-2020-2/

ID ogłoszenia: 6365efde47329eb4