od 196 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dla kierowcy kat.B praca Norwegia od zaraz dostawca pizzy Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2022 11:11

Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla kierowcy kat.B. Aktualna od zaraz praca w Norwegii jako dostawca pizzy we włoskiej restauracji przy rozwożeniu dań do klientów.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji jako kierowca kat. B;
  • zadaniem będzie rozwożenie pizzy oraz makaronów;
  • przy braku zamówień wykonywanie innych prac w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz mała liczba punktów karnych;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność pracy z ludźmi;
  • mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego;
  • własny samochód;
  • chęć pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • dużo zleceń;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek dla kierowców, którzy korzystają z prywatnych samochodów i pomoc w częściowej amortyzacji kosztów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 58763937014d9d15