166 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dla par praca Norwegia od zaraz na magazynie zoologicznym Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2020 19:20

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie bez znajomości języka w Oslo z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy kompletowaniu i wysyłaniu zamówień;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, rozładowywanie dostaw, rozkładanie towarów w obrębie magazynu, obsługiwanie skanera, wózka paletowego oraz komputera itp.;
  • raz na jakiś czas przeprowadzanie inwentaryzacji oraz współpracowanie z innymi działami.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie  o niekaralności;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pracowitość;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę o pracę;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bonusy, premie oraz dodatki;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby, a dla par zakwaterowanie we wspólnym pokoju w cenie 6000 NOK na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: soknadansatte@eclipso.eu z tytułem wiadomości: „Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegia-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-oslo/

ID ogłoszenia: 5305e010099afe26