162 NOK/h brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz melioracje rowów Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2017 22:42

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii skierowana do Polaków bez znajomości języka. Aktualna opcja zatrudnienia w Drammen przy melioracji rowów do września 2017.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 162 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to zespołowa praca fizyczna polegająca na melioracji rowów
  • zadaniem pracownika będzie koszenie traw, usuwanie śmieci, odmulanie i czyszczenie dna zbiorników wodnych

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września 2017
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas określony
  • płatne zakwaterowanie za 2500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dopiskiem “Od zaraz Praca Norwegia przy melioracji rowów, Drammen” na adres:

marek.piasecki78@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 7905922edb6be0f1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz melioracje rowów Drammen”

  1. ave5@interia.eu na 3 sierpnia 2017 @ 10:31

    Jestem zainteresowany oferta wraz z kolegą
    Proszę o więcej informacji .Jarosław i Max
    Tel .731414600