do ustalenia

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz recykling 2017 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2017 01:47

Dostępna od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii przy recyklingu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Bergen przy sortowaniu opadów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Bergen

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w sortowni odpadów przy recyklingu
  • zadaniem pracownika będzie segregacja i sortowanie surowców przy taśmie

Wymagania:

  • gotowość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • świetna organizacja czasu
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • chęć i energia do pracy
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii możliwe od zaraz
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • zatrudnienie na cały etat
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów
  • szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “sortowaniesurowcow/10/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 78759ebcbe20af02

4 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz recykling 2017 Bergen”

  1. Propozycja aktualna?Proszę o kontakt na mail: sandra0507@wp.pl
    Jesteśmy parą i oboje jesteśmy zainteresowani.
    Pozdraiwamy

    • Piotr Birycki na 10 listopada 2017 @ 16:39

      Dzień dobry.

      Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie.Jestem dyspozycyjny od zaraz.Posiadam w Norwegii d-numer.Mój e-mail:birec@wp.pl tel.607 565 978

      Pozdrawiam

      Piotr Birycki

  2. Witam
    Jestem bardzo zaintereswany ofeta pracy, posiadam swoje CV. Reszte mozemy omówic przez telefon lub email. Podaje konakt ponizej.
    Emial: michalplich222@wp.pl
    Telefon: 07708499854
    lub
    07860879776

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com