178 NOK za godzinę brutto

Bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz na farmie rybnej 2017 Horten

  • Miasto lub region: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:26

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii na farmie rybnej. Od zaraz propozycja zatrudnienia 2017 w Horten dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny na farmie rybnej

Miejsce zatrudnienia: Horten, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na farmie rybnej
  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie zbiorników wodnych, karmienie oraz odławianie ryb
  • inne bieżące obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • dobra kondycja
  • świetne zorganizowanie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • motywacja i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • zatrudnienie możliwe od zaraz, początkowo na czas określony
  • ubrania robocze
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych
  • płatne zakwaterowanie za 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV oraz numerem referencyjnym “0010/006/17” należy wysyłać na adres:

norwayworker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-farmie-rybnej-od-zaraz-horten/

ID ogłoszenia: 7645935dd56364c1

2 komentarze na “Bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz na farmie rybnej 2017 Horten”

  1. Paweł Geczew na 8 czerwca 2017 @ 13:23

    Witam!

    Wraz z dwójką znajomych, studenci z Wrocławia, jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy na powyższym stanowisku. Posiadamy własny samochód oraz prawo jazdy. Mamy również doświadczenie w sezonowych pracach na zbiorach i magazynach za granicą we Francji, Wielkiej Brytanii i Norwegii. Tworzymy zgraną ekipę skrupulatnych i godnych zaufania pracowników.

    Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.

    Prosimy o kontakt pod numerem: +48 732 904 374
    lub pod adresem mailowym: gekoniasty93@gmail.com – w celu przekazania CV.

  2. witam serdecznie wraz z żoną jesteśmy zainteresowani pracą na takiej farmie i myślimy na stałe pozostać w norwegi ponieważ zawsze marzyliśmy o takiej pracy kochamy prace przy rybach ,również jesteśmy zamiłowanymi wedkarzami posiadamy mercedesa CLK320 tak ze ztransportem do norwegii nie mamy problemu .Znamy biegle j,niem obecnie jesteśmy na terenie niemiec jeżeli byście państwo moli spełnić nasze marzenie byśmy byli baardzo wdzięczni i mieli byście bardzo dobrych i oddanych pracowników ponieważ wykonywali byśmy prace zgodnie z naszą pasją takiej oferty szukaliśmy 5lat i nigdy nam sie nie udło znaleś aż do dzisiaj serdecznie pozdrawiamy iczekamy na odpowiedż tel 0048782088083 lub na E-mail jestesmy w stanie przyjecha wprzeciągu 1 tyg po otrzymaniu odpowiedzi serdecznie pozdrawiamy Marek i Asia