do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy recyklingu Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:29

Firma z Bergen szuka od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Norwegii bez języka. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych przy recyklingu, sortowaniu odpadów z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odpadów suchych – wstępnie przesortowanych;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • odzież roboczą;
  • zapoznanie z obowiązkami, czyli szkolenie BHP, ale też z obsługi urządzeń, systemu i sposobu pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać na adres:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/12/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-od-zaraz-bergen-3/

ID ogłoszenia: 3525df113d1182c1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy recyklingu Bergen”

  1. vipguard3@gmail.com na 27 lutego 2020 @ 01:08

    Witam. Proszę o więcej informacji na temat pracy oraz wynagrodzenia. Czy jest możliwość zakwaterowania? Jestem zdecydowany do pracy. Moja znajomość angielskiego jest mierna.
    Jestem dyspozycyjny z możliwością pracy na zmiany. Gwarantuję sumienność oraz zaangażowanie.