do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii przy recyklingu od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2021 21:40

Przy recyklingu poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen dla pracowników fizycznych bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odpadów przy taśmociągu;
  • odpady te są już wcześniej przesortowane i powinny być suche/czyste w zależności od pogody.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć brania nadgodzin;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • strój służbowy, środki ochrony indywidualnej oraz buty i rękawice;
  • dokładne szkolenie;
  • świadczenie socjalne;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/09/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-bergen/

ID ogłoszenia: 408615ca0ca2e602