do uzgodnienia

Bez znajomości języka Norwegia praca Bergen od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2016 04:33

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Bergen przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Bergen, Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień składanych drogą elektroniczną
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów
  • aktualizowanie danych w systemie informatycznym
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Wymagania:

  • zdolność do pracy grupowej, bezkonfliktowość
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • świetne zorganizowanie
  • zdolność do szybkiej pracy
  • duży zapał
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennego doświadczenia w zagranicznej firmie
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie na konto walutowe
  • wsparcie w poszukiwaniach kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem w nagłówku: “lagermedarbeider 10/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 94557e1dd22c52f5

7 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca Bergen od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Witam jestem zainteresowany pana oferta pracy. Mam doświadczenie na podobnym stanowisku bo u mnie w Gdańsku pracuje w magazynie z częściami samochodowymi. Kontakt telefoniczny 575370157 Sebastian

  2. Jestem bardzo zainteresowany tą oferta pracy . Mam 25 lat i posiadam ponad cztero letnie doświadczenie w pracy na magazynie . Miałem analogiczne obowiązki jak tu wymienione . Jestem dyspozycyjny od zaraz . 570 859 449

  3. Witam ,
    Mieszkam w Bergen , jestem zainteresowany tą pracą od zaraz. Mam gdzie mieszkać .Posiadam uprawnienia na operatora wózków widłowych z certyfikatem w j. Norweskim ,Operatora żurawi przewoźnych i HDS ,Prawo jazdy Kat. B- pracę mogę podjąć od dzisiaj. Jestem bardzo zainteresowany podjęciem proponowanej pracy.Mój numer +47 40205292 .
    Gdyby skończyła się karta telefoniczna-proszę zostawić wiadomość na e-mail.
    Z wyrazami szacunku-Lech Drzazga
    P.S. Gdzie mam wysłać CV ?

  4. Jestem zainteresowany oferta bardzo bym prosił o od roku pracuje w Szwecji 514305625

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą 511011494

  6. marek bąk na 6 listopada 2016 @ 09:21

    jestem zainteresowany ofertą posiadam doświdczenie.0048796282810

  7. Witam serdecznie. Mieszkam w Bergen, jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Mój numer trel: 46357327. Pozdrawiam Emilia R.