156,40 NOK /h

Bez znajomości języka Norwegia praca dla par na magazynie żywności od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 maja 2019 02:27

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z żywnością. Zatrudnienie w Bergen dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 156,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zmówień składanych drogą elektroniczną;
  • pakowanie produktów oraz przygotowanie ich do wysłania;
  • dbanie o dokumentację oraz jej prowadzenie;
  • wykonywanie prac porządkowych oraz innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • miel widziane będzie doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralnością do wglądu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • nie jest wymagany język norweski, ale trzeba znać angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na czas próbny z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres:

soknadansatte@fastmail.com z podaniem tytułu: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 2485cdd796e81946