150 NOK/h +napiwki

Bez znajomości języka Norwegia praca kierowca kat.B – dostawca pizzy od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 22:24

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji z Oslo dla kierowcy kat.B jako dostawca pizzy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 150 NOK na godz. + napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji jako dostawca jedzenia, które jest zamawiane drogą elektroniczną i telefonicznie;
  • pracownik będzie dostarczał zamówienia do klientów oraz pobierał opłaty;
  • dbanie o dobre relacje w klientami.

Wymagania:

  • możliwość pracy w weekendy i wieczorami;
  • własny samochód do pracy;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • sumienne wypełnienie zadań;
  • zdolność do pracy z ludźmi;
  • optymizm.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i zapoznanie z obowiązkami;
  • pracę od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę na 3 miesiące, dla najlepszych pracowników możliwość jej przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki za wydajność + napiwki;
  • jedna pizza na obiad za dzień roboczy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zwrot kosztów za paliwo, ubezpieczenie, a także za niektóre naprawy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 885eeb5d653e5db