do ustalenia

Bez znajomości języka Norwegia praca na budowie malarz od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2017 00:14

Poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku malarz-szpachlarz. Możliwa od zaraz legalna praca w Norwegii na budowie ze Stavanger dla osób bez języka norweskiego.

Stanowisko: malarz-szpachlarz

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie malowanie oraz szpachlowanie
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenie na stanowisku malarz-szpachlarz potwierdzone dokumentami
  • chęć i energia do pracy

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową
  • pracę w Norwegii na 3 miesiące, z możliwością dłuższej współpracy
  • wsparcie w znalezieniu miejsca do zamieszkania na terenie miasta
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o wysłanie CV w języku angielskim z opisem zakresu obowiązków na adres e-mail:

recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Malarz-szpachlarz Norwegia

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/malarz-szpachlarz-do-pracy-w-norwegii-na-budowie-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 635898fa59b1ba6

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca na budowie malarz od zaraz Stavanger”

  1. MG House Development na 13 lutego 2017 @ 15:52

    Poszukujemy pracy w Norwegii . Jesteśmy firmą remontowo budowlaną .
    numer kontaktowy 516 956 510
    Zakres prac jaki wykonujemy :
    • budowa domów pod klucz
    • zabudowy z płyt kartonowo – gipsowych
    • podwieszanie sufitów wielopoziomowych
    • układanie kafelek, gresu, glazur, kamienia
    • układanie paneli podłogowych• malowanie
    • szpachlowanie
    • montaż drzwi wew.zew.okien
    • murowanie ,tynkowanie
    • instalacje elek/wod/kan
    • docieplenia,struktura
    • układanie kostki brukowej

  2. Iskra Apoloniusz na 15 lutego 2017 @ 07:56

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. W Norwegii pracuję od 5 lat.
    W każdej z firm wykonywałem prace ogólno-budowlane i wykończeniowe.
    Posiadam umiejętności szpachlarskie, malarskie, konstrukcje ścian, montaż rygipsów, prace izolacyjne, montaż i obróbka stolarki, montaż paneli ściennych i podłogowych.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 0048603470568 e-mail: iskra452@op.pl
    Pozdrawiam