175 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca na produkcji dań gotowych od zaraz w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:41

Fabryka z Bergen szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wspieranie zadań produkcyjnych, czyli pracownik będzie samodzielnie przygotowywał składniki, obsługiwał maszyny, dbał o porządek w miejscu pracy, pakował gotowe produkty, przeprowadzał kontrolę jakości, ważył, foliował oraz etykietował.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku albo posiadanie wykształcenia gastronomicznego;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem stanowiska: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-w-bergen-2020/

ID ogłoszenia: 6385fc519dd325da